Koncerty

AKTUÁLNÍ KONCERTY

2017

  •  6.1. – Most – Maturitní ples – KD Repre – 22,30 h
  • 10.2. – Hradec KrálovéKoule – Klicperovo divadlo – 19 h
  • 11.2. – PetřvaldRetroples – KD Petřvald – 21 h
  • 18.2. – Bystřice nad Pernštejnem - Ples KD – 23 h
  • 28.2. – Světlá / SázavouKoule – Městské divadlo – 19h
  •  8.3. – Hradec KrálovéKoule – Klicperovo divadlo – 19 h
  • 18.3. – Litoměřice27. ples jara – DK Litoměřice – 22 h
  •   1.4. – PardubiceReprezentační ples města – VČD – 21,30 h
  • 26.5. – Dobruška - koncert P.K. + Trik – nám. F. L. Věka – 21 h
  • 27.5. – Pec pod Sněžkoukoncert P.K. + Trik – 15 h
  •   2.6. –  Hradec KrálovéKOULE – Klicperovo divadlo – 19h
  • 12.6. – BrnoKOULE – Divadlo Bolka Polívky – 19h
  • 17.6. – Mladá BoleslavP.K.+ Trik - Club Fénix – 22 h
  •  8.9. – Most – koncert P.K. Hippodrom – upřesníme
  • 23.11. – Bratislavakoncert P.K. + Trik – MMC – 19 h – vstupenky
  •  3.12. – JihlavaVánoce hrajou glórijá – Masarykovo náměstí – 17 h
  • 16. 12. – Praha – Vánoce hrajou glórijá – Kostel  Šimona a Judy – 19 h   vstupenky

ARCHIV KONCERTŮ

2016

  • 15. 01. –  Frýdek-Místek – Národní dům – 20,30 h
  • 15. 01. –  Karviná – Fryšták – Obecní dům Družba – 22,30 h
  • 22. 01. –  Strakonice – Reprezentační ples – Dům kultury – 21,30 h
  • 30. 01. –  Ústí nad Labem – Ples všech Ústečanů – DK Chemik – 22 h
  • 05. 02. –  Ostrava – sál DK Vítkovice – 21,30h
  • 06. 02. –  Bzenec – Ples Zámeckého vinařství – P.K. + Trik – 22,30h
  • 20. 02. –  Kozlany – sál DK – 21,30 h
  • 27. 02. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14 h
  • 27. 02. –  Sokolov – sál DK Sokolov – 23 h
  • 28. 02. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14 h
  • 11. 03. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19 h
  • 12. 03. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14 h a 18 h
  • 13. 03. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14 h
  • 01. 04. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum –  19 h
  • 23. 04. –  Hradec Králové – Koule – Klicperovo divadlo – 19 h
  • 27. 04. –  Hradec Králové – Koule – Klicperovo divadlo – 19 h
  • 07. 05. –  Plzeň – P.K. + Trik – open air scéna – nám. Míru – 11 h
  • 28. 05. –  Blansko – P.K. + Trik – open air EXXXclusive – Zámecký park  – 20 h
  • 18. 06. –  Kopidlno – P.K. + Trik – open air EXXXclusive – Kopidlenské slavnosti – 16 h
  • 25. 06. –  Ostrava – P.K. + Trik – open air  EXXXclusive – Oldies Festival – 22, 20 h
  • 27. 08. –  Dubí – P.K. + Trik – open air EXXXclusive – open air scéna – sportovní areál – 17 h
  • 06. 09. –  Praha – Hana Zagorová 70 – Lucerna  – 19 h
  • 16. 09. –  Hradec Králové – Koule – Klicperovo divadlo – 19 h
  • 17. 09. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h, 18h
  • 5.11.  –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14 h, 19 h
  • 8.11. – Pardubice – Koule – VČD Pardubice – 19 h
  • 23.11.   – Hradec Králové – Koule – Klicperovo divadlo – 19h
  • 25.11.  – Šluknov – Vánoce hrajou glórijá – upřesníme - 16,30 h
  • 26. 11. – Seč u Chrudimi – Vánoce hrajou glórijá – open air scéna – 17 h
  • 26. 11.  – Cheb – 25. narozeniny Radia Egrensis – KC Svoboda – 22,30 h
  • 27.11.  – Pardubice – Vánoce hrajou glórijá – Pernštýnské nám. – 17h
  • 28.11.  –  Žatec  – Vánoce hrajou glórijá - nám. Svobody – 17 h 
  •   3. 12.  – Ostrava – 18. narozeniny Radia Čas – Aréna Vítkovice – 17 h
  •   8.12.   – Praha – Vánoce hrajou glórijá – uzavřená společnost – neveřejné
  • 11.12.  – Praha – Bohnice – Vánoce hrajou glórijá – nám. Staré Bohnice – 18h
  • 14.12.   – Hradec Králové – Vánoce hrajou glórijá – upřesníme – 18h
  • 16. 12. – Volduchy u Rokycan – Vánoce hrajou glórijá – 19,30 h
  • 17. 12. – Praha – Vánoce hrajou glórijá – Kostel  Šimona a Judy – 19 h
  • 18.12. –  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum –  14 h
  • 19.12.  – Bohumín – Vánoce hrajou glórijá – Kinosál, Studentská – 19h
  • 28.12. – Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum –  19 h

2015

  • 31.01. Praha – Ples železničářů – Palác Žofín – P.K. + Trik – 24h
  • 07.02. Hradec králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 14.02. Ostrava – Reprezentační ples VŠB TUO – Aula VŠB – 21,30h
  • 15.02. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h a 19h
  • 21.02. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h a 19h
  • 25.02. Choceň – Divadlo – KOULE – 19h
  • 27.02. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 28.02. Ostrava – Ples – Sál hotelu Clarion – 22h
  • 01.03. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h, 19h
  • 05.03. Hradec králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 06.03. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 07.03. Česká Třebová – Nadační ples – koncert – 21,30h
  • 08.03. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h, 19h
  • 17.03. Hradec králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 19.03. Polička – Tylův dům – KOULE – 19h
  • 26.03. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 27.03. Praha – Pražský hrad – Španělský sál – P.K. + Trik – 22 h
  • 27.03. Ústí nad Labem – Ples Ústeckého kraje – velký sál DK – 24 h
  • 09.04. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 11.04. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h a 19h
  • 12.04. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h
  • 17.04. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 18.04. Bratislava – Slovak Telecom – 22h
  • 22.04. Nymburk – Hálkovo divadlo – 19,30h
  • 25.04. Hradec králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 29.04. Hradec králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 09.05. Hradec králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 15.05. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 16.05. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h , 19h
  • 18.05. Hradec Králové – Beseda – KOULE – 19h
  • 22.05. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 06.06. Ústí nad Orlicí – P.K. + Trik – open air – Mírové náměstí – 21,30h
  • 10.06. Třinec – KOULE – 19h
  • 24.06. Kutná Hora – P.K. + Trik – open air – Palackého náměstí – 17,30h
  • 29.06. Hradec Králové – Beseda – KOULE – 19h
  • 12.09. Hradec Králové – Beseda – KOULE – 19h
  • 13.09.  Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h , 19h
  • 26.09. Hradec Králové – Beseda – KOULE – 19h
  • 02.10. Radio Impuls – Dobré ráno – 8-9h
  • 04.10. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h , 18h
  • 09.10. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum –  19h
  • 10.10. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h , 18h
  • 11.10. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h, 18h
  • 14.10. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 15.10. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 26.10. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 07.11. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h, 18h
  • 11.11. Karlovy Vary – Koule – 19h
  • 22.11. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h
  • 26.11. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 28.11. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 29.11. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h
  • 29.11. Roudnice nad Labem – P.K. + Trik – Vánoce hrajou glórijá – Karlovo nám. – 17,30 h
  • 01.12. STV1 – natáčení – Koncert pro Kapku naděje
  • 02.12. ČT 2 – P.K. + Trik – Dobré ráno s ČT
  • 03.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 05.12. Prešov – Petr Kotvald Showtime – 20h – Harleys´
  • 09.12. Pardubice – P.K. + Trik -Vánoce hrajou glórijá – open air – třída Míru – 18h
  • 12.12. Brno – Židenice – Vánoce hrajou glórijá – Dělnický dům – 18h
  • 14.12. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 17.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 18.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 19.12. Praha – Vánoce hrajou glórijá – Kostel  Šimona a Judy – 19h – vstupenky
  • 20.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 14h, 18h
  • 29.12. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h
  • 31.12. Most – P.K.+ Trik – Vánoce hrajou glórijá – open air – Silvestr – 1. náměstí – 18h

2014

  • 03.12. Zábřeh – KOULE – 19h
  • 04.12. Skuteč – Vánoce hrajou glórijá  – Kulturní klub – 19h
  • 05.12. Hradec Králové – Gala Pirate Swing – KD Aldis – 19h
  • 07.12. Brno –  Vánoce hrajou glórijá – Výstaviště (upřesníme) – 15h
  • 09.12. Ostrava Poruba – Vánoce hrajou glórijá – open air scéna – Hlavní třída – 16h
  • 09.12. Pardubice – Gala Pirate Swing – Sál filharmonie – 19h
  • 10.12. Pardubice – Česko zpívá koledy – Vánoce hrajou glórijá – Pernštýnské náměstí – 18h
  • 13. 12. Praha – Vánoce hrajou glórijá – Kostel  Šimona a Judy – 19h – vstupenky
  • 14.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h
  • 14.12. Praha – Divadlo Hybernie – 19h
  • 15.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 16.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 19h
  • 19.12. Vimperk – Disco Club Calypso – 24h
  • 20.12. Praha – Mamma Mia – Kongresové centrum – 15h
  • 21.12. Týniště nad Orlicí – Vánoce hrajou glórijá 2014 – Kostel sv. Mikuláše – 15h
  • 26.12. Zaječí – Retro Club – 24h
  • 27.12. Hradec Králové – KOULE – Klicperovo divadlo – 19h
  • 06.11. Horní Počernice – Koule – 19h
  • 08.11. Hradec Králové – Koule – Beseda – 19h
  • 14.11. Pardubice – Koule – VČD – 19h
  • 19.11. Hradec Králové – Koule – Hlavní scéna – 18h
  • 27.11. Hradec Králové – Koule – Beseda – 19h
  • 28.11. Kolín – Vánoce hrajou glórijá – Karlovo náměstí – 16,30h
  • 30.11. Hradec Králové – Vánoce hrajou glórijá – Beseda – 19h
  • 09.10. Hradec Králové – Koule – Beseda – 19h
  • 18.10. Hradec Králové – Koule – Beseda – 19h
  • 25.10. Hronov – Koule – 19h
  • 09.09. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – 19h
  • 22.09. Pardubice – Koule – VČD – 19h
  • 27.09. Hradec Králové – Koncert – Open air scéna KC Aldis – 14h
  • 19.07. Hradec Králové – Zlaté Hvězdy TV Óčko – letní kino – 19h
  • 02.08. Plzeň – Zlaté Hvězdy TV Óčko – OC Plaza – 19h
  • 09.08. Malá Morava – Podlesí – open air – 21h
  • 16.08. Velké Hamry – open air scéna – koncert – 19h
  • 03.06. Ostrava – KOULE – 19h
  • 04.06. Praha – Válka s mloky – Státní opera – 19 h
  • 05.06. Bratislava – KONCERT – Bratislavský hrad – 21,30h
  • 10.06. Praha – Válka s mloky – Státní opera – 11 h
  • 11.06. Hlinsko v Čechách – KOULE – 19h
  • 13.06. Hradec Králové – KOULE – Studio Beseda – 19h
  • 16.06. Ústí / Orlicí – KOULE – 19h
  • 21.06. Orlová – KONCERT – open air scéna Městský jarmark – 16,30h
  • 25.06. Praha – Válka s mloky – Státní opera – 19h
  • 03.05. Hradec Králové – KOULE – Klicperovo divadlo – 19h
  • 07.05. Pardubice – KOULE – VČD – 19h
  • 30.05. Chlumec / Cidlinou – KOULE – 19h
  • 12.04. Hradec Králové – KOULE – studio Beseda – 19 h
  • 14.04. Brno – KOULE – Divadlo Bolka Polívky – 19 h
  • 05.03. Hradec Králové – KOULE – studio Beseda – 19 h
  • 07.03. Bílina – KONCERT – KC Kaskáda – 20h
  • 10.03. Nymburk  – KOULE – Hálkovo divadlo – 19 h
  • 22.03. Ústí nad Labem – 20.jubilejní ples sportovců – KD Chemik – 22,45 h
  • 24.03. Pardubice – KOULE – VČD – 19 h
  • 29.03. Hradec Králové – KOULE – studio Beseda – 19 h
  • 01.02. Hradec Králové – KOULE – Klicperovo divadlo – 19 h
  • 03.02. Hradec Králové – KOULE – studio Beseda – 10 h
  • 08.02. Nová Dubnica (SR) – Ples města – 22,30h
  • 13.02. Hradec Králové – KOULE – Klicperovo divadlo – 19 h
  • 19.02. Mělník – KOULE – 19h
  • 22.02. Ostrava – Ples Dektrade – Hotel Clarion – 21,30h
  • 03.01. Mělník – Vánoce hrajou glórijá – Masarykův  KD – 19,30h
  • 10.01. Ostrava – Ples ČD Cargo – Clarion Hotel Vítkovice – 24 h
  • 15.01. Hradec Králové – KOULE – studio Beseda – 19 h
  • 25.01. Duchcov – 15.Repre ples města – KD – 21,30 h

2013

  • 10.01. Praha – Statní opera – Válka s mloky (světová premiéra) – 19h
  • 11.01. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 17.01. Praha – Státní opera – Válka s mloky – 19h
  • 29.01. Praha – Státní opera – Válka s mloky – 19h
  • 30.01. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 10h
  • 31.01. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 02.02. Ústí nad Labem – Ples patriotů – 23 h
  • 05.02. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 09.02. Opava – Ples firmy Opavia – 21,30 h
  • 13.02. Havlíčkův Brod – KOULE – Klub Čechovka – 19h
  • 24.02. Praha – Státní opera – Válka s mloky – 14h
  • 27.02. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 03.03. Praha – Státní opera – Válka s mloky – 14h
  • 07.03. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 13.03. Brno – Divadlo Husa na provázku – KOULE – 19h
  • 15.03. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 16.03. Lomnice u Sokolova – Kulturní dům Lomnice – Maškarní bál – 22h
  • 19.03. Praha – Divadlo Gong – Milovat se čím dál víc – 19h
    PK je hostem scenáristy a textaře Pavla Cmírala
  • 25.03. Hořice -Dům kultury Koruna – KOULE – 19h
  • 03.04. Praha – Divadlo v Celetné – KOULE –  19h
  • 08.04. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 15.04. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 06.05. Turnov – Městské divadlo – KOULE – 19,30 h
  • 18.05. Pardubice – Svítkov – Plochodrážní stadion – 17,30h
  • 22.05. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 23.05. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 25.05. Plzeň – Líšeň – open air areál – narozeniny Radia Blaník  – 17,45h
  • 29.05. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19 h
  • 30.05. Praha – Prosek – Open air scéna u OC Billa – (upřesníme) – cca 16h
  • 30.05. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19 h
  • 01.06. Konopiště – open air areál – narozeniny radia Blaník – 19 h
  • 08.06. Uherský Brod – Městské slavnosti – 15 h
  • 13.06. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 14.06. Karviná – Dny Karviné – Open air scéna – Karviná Fryštát – 20,30 h
  • 21.06. Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 16h
  • 05.07. Sedlec u Mikulova – Festival Sedleckých vín – 17 h
  • 11.09. Třebíč – Koule – 19h
  • 14.09. Trmice – Trmické slavnosti – 18h
  • 14.09. Roudnice nad Labem – zámecká zahrada – Roudnické vinobraní – 20,30h
  • 21.09. Litoměřice – Litoměřické vinobraní – 20h
  • 26.09. Mladá Boleslav – Večer v klubu – golfový klub Michalovice – 19h
  • 29.09. Vamberk – Koule – 19,30h
  • 03.10. Jičín – Koule – 19,30h
  • 14.10. Hradec Králové – Studio Beseda – Koule  – 19h
  • 17.10. Lomnice nad Popelkou – Koule – 19h
  • 30.10. Hradec Králové – Studio Beseda – Koule – 19h
  • 11.11. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – Koule – 19h
  • 16.11. Ostrava – Megakoncert Radia Čas – (upřesníme)
  • 19.11. Hradec Králové – Studio Beseda – Koule – 19h
  • 30.11. Rumburk – Vánoce hrajou glórijá 2013 – (upřesníme) – 16,30h
  • 30.11. Česká Lípa – Vánoce hraju glórijá 2013 – Masarykovo náměstí – 18h
  • 30.11. Cheb – Action Bál 2013 – KC Svoboda – 0,25h
  • 01.12. Hradec Králové – Vánoce hrajou glórijá – Sál filharmonie – 18h
  • 02.12. Pardubice – Dům hudby – PIRATE SWING Band a hosté – 19h
  • 03.12. Mladá Boleslav – Vánoce hrajou glórijá – Sbor českých bratří – 19h
  • 07.12. Zlín – Megakoncert Radia Čas – Hala Novesta – 20,30h
  • 11.12. Hradec Králové – Aldis – PIRATE SWING Band a hosté – 19h
  • 12.12. Praha – vánoční školní akademie ZŠ Chmelnice – 17h
  • 13.12. Klatovy – upřesníme
  • 14.12. Praha – Vánoce hrajou glórijá – Kostel  Šimona a Judy – 19h
  • 17.12. Poděbrady – Vánoce hrajou glórijá – Divadlo Na Kovárně – 19,30h
  • 18.12. Hlinsko – Koule – 19h
  • 21.12. České Budějovice – Vánoce hrajou glórijá -
  • 22.12. Týniště nad Orlicí – Vánoce hrajou glórijá – Kostel sv. Mikuláše – 15h
  • 25.12. Lanškroun – Vánoce hrajou glórijá – Kostel sv. Václava – 15h
  • 27.12. Hradec Králové – Klicperovo divadlo – Koule – 19h

2012

  • 06. 01. 2012 Praha – Reprezentační ples mediků – Palác Žofín – 0,15h
  • 21. 01. 2012 Brno – uzavřená akce – pavilon P – 23h
  • 27. 01. 2012 Mladá Boleslav – Kotelnický ples 2012 – DK – 21h
  • 10. 02. 2012 Pardubice – Ples silničářů – ABC klub – 21,45h
  • 10. 03. 2012 Ostrava Zábřeh – DK Akord – 22h
  • 24. 03. 2012 Mělník – Zámecký ples – zámek Mělník – 23h
  • 15. 04. 2012 Praha – Právě tady…právě teď ( premiéra, TV natáčení) – Divadlo ABC – 20h
  • 17. 04. 2012 Ostrava – Živě na jedničce – live na ČT1 – PK a Trik – 14-16,30h
  • 12. 05. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE (premiéra) – 19h
  • 15. 05. 2012 Plzeň – Kiss Proton – live – 10-11h
  • 18. 05. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 21. 05. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 26. 05. 2012 Bystřice pod Hostýnem – Den se STONOšKOU – 15h
  • 26. 05. 2012 Skalica (SR) – 19h
  • 28. 05. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 09. 06. 2012 Martinské mlýny – 18h
  • 13. 06. 2012 Jablonec/Nisou -Den zdravotně postižených – open air – Mírové náměstí – 15h
  • 15. 06. 2012 Ostrava – Radio Čas – 14-15h
  • 15. 06. 2012 Ostrava – Zábřeh – Městské slavnosti Ostrava – Jih – náměstí SNP – 16,15h
  • 16. 06. 2012 Uherské Hradiště
  • 23. 06. 2012 Horní Bříza – Městské slavnosti – open air scéna – 16,30h
  • 18. 08. 2012 Plzeň – činoherní sál ČRo Plzeň – 11h
  • 25. 08. 2012 Praha – Hybešova ul. – open air scéna (ČRo) – 16h
  • 25. 08. 2012 Náchod – městské divadlo – 19h
  • 19. 09. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 24. 09. 2012 Praha – Divadlo v Celetné – KOULE – 19h
  • 27. 09. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 29. 09. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 10. 10. 2012 Liberec – Naivní divadlo – KOULE – 19,30h
  • 14. 10. 2012 Ústí nad Labem – Činoherní studio – KOULE – 19h
  • 18. 10. 2012 Praha – divadlo Archa Show Jana Krause – 19h
  • 25. 10. 2012 Úpice – Divadlo A.Jiráska – KOULE – 19,30h
  • 26. 10. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 03. 11. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 17. 11. 2012 Kolín – Městské divadlo – KOULE – 19h
  • 19. 11. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 23. 11. 2012 Hradec Králové – Studio Beseda – KOULE – 19h
  • 01. 12. 2012 Smiřice – Vánoce hrajou glórijá  – kaple zjevení Páně – 18h
  • 01. 12. 2012 Vrchlabí – KOULE – kulturní dům Střelnice – 19,30h
  • 04. 12. 2012 Hradec Králové – studio Beseda – KOULE – 19h
  • 07. 12. 2012 Most – Showtime – Neprakta klub – 24h
  • 08. 12. 2012 Chomutov – Vánoce hrajou glórijá  – kostel sv. Ignáce – 18h (vyprodáno)
  • 12. 12. 2012 Pardubice – Česko zpívá koledy – open air – Perštýnské náměstí – 18h
  • 13. 12. 2012 Hradec Králové – Vánoce hrajou glórijá  – studio Beseda – 19h (vyprodáno)
  • 15. 12. 2012 Praha – Vánoce hrajou glórijá  – Kostel sv. Šimona Judy – 19h (vyprodáno)
  • 20. 12. 2012 Mělník – Vánoce hrajou glórijá  – chrám sv. Petra a Pavla – 19h (vyprodáno)
  • 21. 12. 2012 Litomyšl – KOULE – Smetanův dům – 19.30h
  • 22. 12. 2012 Havlíčkův Brod – KOULE – Klub Čechovka – 19h
  • 26. 12. 2012 Jihlava – Vánoce hrajou glórijá  – kostel Povýšení sv. Kříže – 18h
  • 27. 12. 2012 Kutná Hora – Vánoce hrajou glórijá – kostel Nanebevzetí Panny Marie – 19h
  • 29. 12. 2012 Hradec Králové – Klicperovo divadlo – KOULE – 19h (vyprodáno)

2011

  • 18. 06. 2011 Dívčí Hrad – Open air scéna – 15h
  • 18. 06. 2011 Holedeč /okr. Louny/ – Open air scéna – 21h
  • 25. 06. 2011 Říčany – Open air scéna – Slavnosti Radia Blaník – 19h
  • 13. 08. 2011 Most – Open air scéna – Slavnosti Radia Blaník – 18h
  • 10. 09. 2011 Havířov – Open air scéna – 17,30h
  • 30. 09. 2011 Praha – České muzeum hudby – 25 LIVE: Mám tu moc aneb moje balady a překvapení (představení novinkového alba) – 19h
  • 01. 10. 2011 Rychvald – náměstí Míru – Rychvaldské rybí slavnosti – 16h
  • 01. 11. 2011 Kutná Hora – Městské Tylovo divadlo – 19,30h
  • 19. 11. 2011 Zlín – Hala Novesta – Narozeniny Radia Čas
  • 20. 11. 2011 Nitra – Divadlo A.Bagara – 25 LIVE – 15h
  • 24. 11. 2011 Příbram – open air – 25 LIVE: Vánoce hrajou glórijá 2011 – 18,30h
  • 25. 11. 2011 ČT1 – živé vysílání – Sama doma – 12,30-14,00h
  • 26. 11. 2011 Kostelec nad Černými lesy – open air – 25 LIVE: Vánoce hrajou glórijá 2011 – 15h
  • 28. 11. 2011 Luhačovice Benefiční setkání (neveřejné) – 19h0
  • 03. 12. 2011 Třebechovice pod Orebem – 25 LIVE – Vánoce hrajou glórijá 2011 – Kostel sv. Ondřeje – 16h
  • 09. 12. 2011 Nymburk – 25 LIVE – Vánoce hrajou glórijá 2011 – Obecní dům 19h
  • 10. 12. 2011 Praha – 25 LIVE – Benefiční ples – Hotel Praha – 22h
  • 11. 12. 2011 Brno – showtime pro děti z DD Jihomoravského kraje – Hotelu International – 15h
  • 16. 12. 2011 Bánovce nad Bebravou – 25 LIVE – Vánoce Hella Slovakia – DK – 21h
  • 17. 12. 2011 Praha – 25 LIVE – Vánoce hrajou glórijá 2011 – Kostel sv. Šimona Judy – 19h – vyprodáno

Komentáře nejsou povoleny.